- KL Koninklijke landmacht handboek Afghanistan 2009 - RB 023 IB 2-1397 - origineel
Dit is een origineel en compleet gebruikt handboek over Afghanistan 2008,
IB 2-1397. Dit is de 3e druk.
De afmetingen ervan zijn: 15 x 13 x 3 cm.
De foto's zijn een voorbeeld. Je krijgt de 3e druk van 2008.€ 25,00 - Bivy tent boog stok deelbaar voor in het hoofddeel van de Bivy slaapzak = 1 set - nieuw gemaakt (past ook in KL Bivy)
Dit zijn originele deelbare boog tentstokken voor in het hoofddeel van de Bivy slaapzak. Hij is passend voor Nederlandse leger woodland en NFP Bivyy tenten.
Gebogen vorm
Lengte: ca. 130 cm
Gewicht: ca. 85 g
Materiaal: Aluminium€ 14,75 - KL Diemaco C7 C8 taktische draagriem BLACK - origineel
Dit is een originele Nederlandse leger taktische draagriem voor het diemaco geweer. Hij is in een gebruikte, maar intacte en nog steeds bruikbare staat.
€ 14,95 - KL Woodland Tas Noodrantsoen / onderhoud wapen met Alice clips - origineel
Dit is een originele Nederlandse leger woodland tas. Hij kan om de meeste koppels gehangen worden met de 2 metalen ALICE clips.
Afmeting: 11 x 10 x 4 cm€ 4,95 - KL Nederlandse leger elleboogbeschermers groen - nieuw - origineel
Dit is een origineel paar KL elleboogbeschermers van het Nederlandse leger, in de kleur groen. Ze zijn ongebruikt.
€ 17,50 Zeldzaam!
KL Hoes rugzak wit (arctic) 120 liter Rugzak sneeuw overtrek - wit - nieuw (in verpakking) - origineel legerDit is 1 handig wit overtrek voor over je rugzak. Hij is origineel van het Nederlandse leger. Deze zijn alleen verstrekt bij oefeningen in winterse omstandigheden.
Hoes, rugzak 120 liter, arctic
NSN 8465-17-106-6723€ 9,95- Drybag Defensie 10-2020 model Zak Waterdicht Groot - voor in de 120 Liter rugzak - 115 x 97 cm - origineel
Dit is een originele waterdichte binnenzak. Deze kan gebruikt worden in de 120 liter rugzak.
Hij is gemaakt in 10-2020. De tas is in een nette gebruikte en bruikbare staat.
Hij heeft afmeting van 115 x 97 cm.€ 24,95 - Condor Chestrig met Tasmanian Tiger Triple Magazin pouch Groen - origineel
Dit is een originele Condor Chestrig met triple Ammo pouch. De banden zijn verstlelbaar.
Hij is gedragen en verkeert in een goede staat.
U ontvangt het exemplaar van de foto€ 75,00 - Eagle industries MC Ciras Maritime kogelwerende vest hoes Olive Drab Molle - Nieuw in de verpakking - Large - origineel
Dit is een originele kogelwerende vest hoes (zonder ballistische inhoud) in de kleur Olive Drab.
Hij is van het merk Eagle industries. Het betreft de Combat Integrated Releasable Armor System (CIRAS)
De maat is Large. Hij zit…€ 185,00 - Defensie Revision sawfly bril set met 2 glazen en opbergtas - gebruikt- origineel
Dit is een originele Defensie Revision sawfly bril set. De set is gebruikt, maar de glazen zijn gecheckt en ze zijn bruikbaar en netjes.
Bij deze set is inbegrepen:
- De montuur
- Het Smoke (donkere) glas
- Het gele glas.
-…€ 35,00 - Revision Sawfly ballistische bril MVD - gedragen - origineel
Dit is een originele Revision Sawfly bril MVD. De bril verkeert in een nette gebruikte staat. We hebben de glazen gecontroleerd op de staat en ze zijn allen in nette staat.
€ 55,00 - Scherfwerende bril type Bolle Defender - ongebruikt - complete set met tas - origineel
Dit is een ongebruikte bril set van het Nederlandse leger. Hij kan ook over de helm heen gedragen worden. De brillen zijn nieuw maar, vanwege de leeftijd van de brillen is het schuim die de boven- en onderkant afdekt verteerd. Dit…
€ 19,95 - Defensie DPM woodland Minimi patroon tas 100/150 schots- 7,5 x 12 x 18 cm - origineel
Dit is een originele DPM Woodland patroon tas. De afmeting is 7,5 x 12 x 18 cm (lxbxh)
Hij verkeert in een gebruikte staat.
De foto's zijn een voorbeeld.€ 17,50 In de verpakking!
KL leger handschoenen Leder / Nomex groen Handschoen leder meta aramide - maat 8 of 11 - NIEUW in verpakking! - origineelDit zijn originele Nederlandse Luchtmacht Nomex handschoenen. De handpalm is van leer en de rest van Nomex.
Ze zijn ongebruikt.
Kies de maat in de tabel. De maat op de foto is een voorbeeld.€ 35,00- Defensie XD Toilettas zwart - nieuw in verpakking - 22 x 7 x 26,5 cm - origineel
Dit is een originele zwarte toilettas van Defensie. Hij zit nieuw in de verpakking.
De afmeting is 22 x 7 x 26,5 cm (lxbxh)U ontvangt het exemplaar van de foto€ 19,95 - Camelbak waterrugzak COYOTE Drinksysteem 3L, CBRN - origineel Nederlands leger - MET CHEM BIO RESERVOIR - Nieuw in de verpakking
Dit is een originele Nederlandse leger waterrugzak van het merk Camelbak. De originele handleiding is ook inbegrepen.
De inhoud is 100 oz, oftewel 3 liter. Bij deze rugzak zit ook een speciale Anti chemische stoffen waterzak…€ 110,00 - KL OPS Modulair gevechtsvest - Molle - zonder tassen - Woodland - Medium, Large of XL - origineel
Dit is een tactical vest met het MOLLE draagsysteem , van het Nederlandse leger. De set is in een gebruikte, maar goede staat. Het vest is in woodland camo. De staat is vergelijkbaar met de foto's.
Molle staat voor Modular…€ 29,95 - AMF12 gasmasker onderdeel - origineel
Dit is een onderdeel van een AMF12 gasmasker.
Het onderdeel heeft een diameter van ~6 cm.U ontvangt het exemplaar van de foto's.€ 7,50 - Defensie thermosfles - huidig model - geheel staal - 8 x 30 cm - licht gebruikt - origineel
Dit is originele thermosfles. Het is het huidige model. Hij is licht gebruikt en verkeert in een zeer goede en schone staat.
De afmeting is 8 x 30 cm.€ 27,50 Zeldzaam!
NAPO Netherlands Armed Forces Military Mail postzak - 102 x 67 cm - gebruikt - origineelDit is een originele postzak van de NAP Netherlands Armed Forces Military Mail. Hij is gebruikt, maar in een nette staat.
De afmeting is 102 x 67 cm.
De foto's zijn een voorbeeld.€ 34,95- KL Landmacht woodland armband omkeerbaar - reflectie en woodland -Reflectie armband gebruikt - afmeting 49 x 10 cm - origineel
Dit is een originele Koninklijke Landmacht woodland armbandvan stof. Deze armband is omkeerbaar, de andere zijde is reflecterend. Dus woodland en reflectie. Hij is gebruikt.
De armband sluit met klittenband en er ruimte voor een…€ 14,95 - Opbouwtas patroonmagazijn DIEMACO - Korps MARINIERS FOREST camo MOLLE - origineel
Dit is een origineel Korps Mariniers Nederlandse leger opbouwtas voor magazijnen.
Deze hing je aan het Molle vest. Hij is in normale gebruikte staat.€ 7,50 - KL lichtgewicht enkelboogs slaapzak tent Bivytent - maat Extra Large (NSN -055) - HUIDIG KPU model - licht gebruikt - origineel
Dit is 1 origineel lichtgewicht KL tentje van het Nederlandse leger. Hij is licht gebruikt en compleet. Dit is de nieuwste versie die door het KPU is verstrekt. Zie het label op de foto. De originele compressietas en de stokken…
€ 125,00 - KL Koudweer Koud weer en voertuig bemanning winter masker Gelaatsmasker kort Systeem Kp - groen - origineel
Dit is een origineel KL winter masker, in de kleur groen. Hij is licht gebruikt, maar in een goede staat. Dit artikel beschikt over een origineel NSN nummer.
NSN 8415-17-103-7132€ 17,50 - Defensie groene Geneeskundige dienst draagtas met vakken en schouderriem uit 2000 - 28 x 16 x 30 - origineel
Dit is een originele draagtas van de Geneeskundige dienst. De schouderriem is verstelbaar. De tas heeft meerdere opbergvakken met een ritssluiting. De afmeting is 28 x 16 x 30 (lxbxh)
Hij is gebruikt en verkeert in een goede…€ 44,95 - KL Nederlandse leger Camelbak waterrugzak coyote MOLLE met Chem Bio Reservoir - gebruikt - origineel
Dit is een originele Nederlandse leger waterrugzak van het merk Camelbak. De inhoud is 100 oz, oftewel 3 liter.
Hij is helemaal compleet. De tas is in een normaal gebruikte staat. Hij is voorzien van een Chem Bio Reservoir X. Dat…€ 75,00 - Opbouwtas 3x patroonmagazijn DIEMACO - zwart MOLLE - origineel
Dit is een originele zwarte Nederlandse leger opbouwtas voor 3 Diemaco magazijnen (niet inbegrepen). Deze hing je aan het Molle vest. Hij is licht gebruikt, maar in een goede staat.
€ 14,95 - Defensie groene foedraal voor bijvoorbeeld klamboe Tentje - nieuw - 60 x 14 x 8 cm - origineel
Dit is een originele groene foedraal voor bijvoorbeeld een klamboe.
De afmeting is 60 x 14 x 8 cm. Hij is nieuw.
U ontvangt het exemplaar van de foto€ 12,50 - Defensie koord voor bijvoorbeeld tailleband - breedte 0,4 mm - per meter - origineel!
Dit is origineel koord van het leger. De prijs is voor 1 meter. Je kunt het bijvoorbeeld als tailleband gebruiken. Uiteraard zijn er nog veel meer manieren om het te gebruiken. Breedte: 0,4mm
Als je meer dan een meter besteld dan…€ 2,50 - Nederlandse leger tentkachel tentheater- 75 x 45 x 75 cm. - origineel
Dit is een gebruikte, maar bruikbare tentkachel van het Nederlandse leger. Alle benodigdheden behalve een jerrycan zijn inbegrepen. De standaard voor de jerrycan zit er wel bij. Daar zet je hem in en dan kan de brandstof via de…
€ 225,00
Military Collectibles 4U
-
- Homepage
-
On-line shop
- Naamplaatjes bestellen
-
Militaria 1946 - heden & Outdoor
-
- Aanstekers & accessoires
- Afdekzeilen
- Anti-Muggen & Insecten middelen
- Armbanden stof
- Batterijen
- BB Bescherming Bevolking
- Bevestigingsmaterialen
- Borsthangers
- Branders & accessoires
- Brillen
- Camo netten
- Coins
- Dames artikelen
- Diversen
- Duikspullen
- Eet & drinkgerei
- Emblemen & insignes - metaal
- Emblemen & insignes - PVC
- Emblemen & insignes - stof - nieuw gemaakt
- Emblemen & insignes - stof - origineel
- Kraag- & schouderstukken stof
- Naamlinten / Name tape
- Uniform landsvlaggen stof & PVC
- Straatnaam insignes
- Gasmaskers, NBC & accessoires
- Gereedschap
- Handboeien & tassen
- Handdoeken
- Handboeken & Instructiekaarten
- Hangmatten
- Helmen & Accesoires
- Holsters
- Hoofddeksels
- Horloges & Kompassen
- Hulzen
- IFOR Implementation Force en SFOR Stabilisation Force
- ISAF International Security Assistance Force
- Ge/NL Duits Nederlandse Corps
- Kaartentassen
- Ketting, armband & ring
- Kind & Baby artikelen
- Kisten
- Kijkers & optiek
-
Kleding & Accessoires
- Bretels
- Broekriemen
- Broeken kort
- Broeken lang overig
- Broeken lang camo
- Dassen & sjaals
- Ghillie Suits
- Grote maten kleding
- Handschoenen
- Jassen & parka's
- Onderkleding
- Overjas & Mantel
- Overalls
- Overhemden korte mouw
- Overhemden lange mouw
- Regenkleding & poncho's
- Shirts
- Speciale toepassingen
- Sportkleding
- Stropdassen
- Trui & Polo
- UBAC Underbody Combat Shirt
- Uniformen camo
- Uniformen overig & uitgaans
- Kniebeschermers e.d.
- Knopen, ritsen & Reparatie materiaal
- Kogelwerende vesten
- Kokskleding
- Koppeltassen & Vest tassen
- Koppels & Riemen
- Lampen
- LUMBL Luchtmobiele Brigade
- Manchetknopen
- Medisch
- Motorkleding & accessoires
- Nachtkijkers PVS NVG
- Noodpakket Rampenrugzak
- Parachutes
- Parade & Schutterskoorden
- PTT, NS & Ambtenaren
- Rantsoenen
- Rantsoen dozen & sets
- Rugzak Camelbak & Hydration
- Rugzakken & tassen
- Scheppen
- Schoenen & laarzen
- Schoenen, Gear & kleding onderhoudsmiddelen
- Schoenen & laarzen toebehoren + sokken
- Schrijfwaren & accessoires
- Slaapzak, veldbed & deken
- Sleutelhangers
- Spelden metaal Oryon
- Sneeuw / Arctisch
- Tactical vesten (MOLLE)
- Tactical vesten (OPS)
- Tenten
- Toiletartikelen
- Topografische kaarten
- VN / UN United Nations
- Veldbedden
- Vliegtuig & piloot
- Voertuig gerelateerd
- (Wand)borden
- Waterdichte tassen
- Winter specials
- Zagen, bijlen & pickaxe
- Awacs Nato Airbase
- Belgische leger
- Britse leger
- Bundeswehr
- Canadese leger
- DDR / NVA
- Deense leger
- Franse leger
- Finse leger
- Griekse leger
- Hongaarse leger
- Italiaanse leger
-
Nederlandse leger
- MEINDL Schoenen & legerkisten
- DESERT Schoenen & legerkisten
- JUNGLE Schoenen & legerkisten
- OVERIGE Schoenen & legerkisten
- Eenheid Halsdoeken
- Schoenen & legerkisten onderhoudsmiddelen
- KL sokken, veters & zolen
- Luchtmacht Klu
-
Korps Mariniers KMARNS
- KMARNS Kleding camo
- KMARNS Uitrusting & overig
- KMARNS Emblemen en Insignes
- KMARNS Epauletten
- KMARNS Hoofddeksels & Toebehoren
- KMARNS kleding khaki tropen
- KMARNS kleding wit
- KMARNS kleding egaal Groen, Blauw & overig
- KMARNS Jaren 40 tm. jaren 70
- KMARNS Schoenen & toebehoren
- KMARNS Barathea
- KMARNS Toetoep wit
- Koninklijke Marechaussee KMAR
- DT, GLT & CT uniformen
- NL Handboeken en Instructiekaarten
- Jungle kleding
- Koninklijke Marine KM
- Korps commando troepen KCT
- Defensie Dames artikelen
- KNIL ( tot 1950)
- MVO periode (1946-1959)
- Periode 1959 tot 1993
- Periode 1993 tm. 2020
- 2018- heden
- Noorse leger
- Oostenrijkse leger
- Oekraïne
- Pools leger
- Russische leger
- Spaanse leger
- Tsjechische & Slowaakse leger
- US Army
- Voormalig Joegoslavie
- Zweedse leger
- Zwitserse leger
-
-
Militaria 1935-1945 (WO2)
- Nederlands tm. 1945, verzet & Ned. Indie
-
US / Amerikaanse militaria WO2
- Tips bij samenstellen uniform en cap - NIEUW
- Armored outfit
- Boeken
- Bekers US
- Dogtags maken
- Handschoenen
- Hoofddeksels
- Houten Road signs
- Insignes (metaal)
- Insignes (stof)
- Kleding
- Medic gear
- Military Police
- US Officer NIEUW
-
Originele WO2 US militaria
- US helmen origineel WO2
- WO2 Canteens & Messkits
- US caps
- US WO2 scheppen & hoezen
- US WO2 algemeen
- Wapen gerelateerd
- wo2 US koppels & suspenders
- US wo2 kleding - HBT, M41 & M43
- US wo2 kleding - Class A & Ike jas
- US wo2 kleding - Officers
- US wo2 kleding - broeken & overhemden
- US wo2 kleding - USMC & Navy
- Originele WO2 US insignes & medailles
- Pacific - USMC
- Rangers outfit
- Schoenen & laarzen
- Tenten
- Uitrusting
- US AIRBORNE
- Vlaggen
- WAC & Nurse / vrouwen
- Wapen handleidingen
- Insigne aanbreng-service
- Voorbeeld foto`s
- Modern WO2 gerelateerd
-
Duitse militaria WO2
- Heer (landmacht)
- Luftwaffe
- Kriegsmarine & U Boot
- Waffen SS & Panzer
- Algemeine SS & SA
- Polizei / Feldgendarmerie
- Panzer (Heer)
- DAK (Afrikakorps)
- Helferinnen (dames artikelen)
- HJ en BDM
- Uitrusting algemeen
- Handschoenen & sjaals NIEUW
- K98 toebehoren
- MG 34 / 42 toebehoren
- MP38/ 40 & Sturmgewehr
- Pistool toebehoren
- Helmen, toebehoren & decals
- Laarzen & schoenen
- Medailles
- Medaille lint
-
Originele WO2 Duitse militaria
- WO2 Boeken
- Bepakking algemeen
- Medailles en abzeichen
- Passen en Ausweise
- Dokumenten en foto`s
- Koppels en sloten
- Helmen & hoofddeksels
- Gasmaskers & bussen
- Veldflessen & etensblikken
- Originele wo2 Duitse kranten NIEUW
- Schouderstuk nummers
- Foto's in lijst
- Kleding
- WO2 Postkarte
- Nederland 1940-1945 origineel
- SS, Polizei en SA origineel
- Zeltbahnen / Tentzeilen
- Bepakking riempjes
- WO2 Duitse stafkaarten
- WO2 (kantine)geld
- Ringen
- Vlaggen WO2 Duits
- Insigne aanbreng-service
- Leuke weetjes
- Tips bij samenstellen uitrusting
- Compleet uniform samenstellen
- Nederland 1940-1945 replica
- Modern wo2 gerelateerd
- Brits, Canadees en Australisch WO2
- Frans & Belgisch WO2
- Japans WO2
- Russisch en overig WO2
- Zweden WO2
- Zwitserland WO2
- Pools WO2
- Kleding verouderen
- Reenactment groepen
- D-Day 1944-2024 artikelen
- Militaria 1900-1935
-
Politie, ME, DSI etc.
- Hoofddeksels
- Kleding
- Uitrusting & overig
- Politie insignes stof
- Politie insignes metaal
- Zoeken op politie overige landen
- Nederlandse Politie
- Airsoft
- Boeken & naslagwerken
- Brandweer
- Display cases / vitrines
- Hengelsport & Jacht kleding
- Kado artikelen
- Zakmessen & messen
- Metalen platen
- Originele Amerikaanse Nummerborden
- Security
- Paspoppen - eenmalig op=op!
- (Spuit) verf
- Star Wars
- Vlaggen
- Wapen toebehoren
- DVD's nieuw en gebruikt - voordelig!
- Zendapparatuur & telefoons
- Wasvoorschriften
- US Civil War
- SALE op=op
- Onze producten bij klanten
- Wij kopen ook in!
- Carnaval & Feestkleding