WO2 Duitse Wendejacke Splintertarn - omkeerbare winter parka - replica
Article number: 18118300 (nieuw) TS. C6-1.5.6 + C6-1.5.7Het gaat hier om de beste verkrijgbare replica wendejacke/omkeerbare jas. De jas is tot in het laatste detail nagemaakt. De jas is prachtig afgewerkt. Deze jas heeft een witte kant voor in de winter en een camo kant voor in de zomer en als er geen sneeuw is. De zakken zijn van 2 kanten toegankelijk en de jas heeft zelfs 2 kleuren knopen.
De jas is gevoerd en zit dus ook echt warm, voor in de winter en voor op een motor etc.
De jas valt groot uit omdat hij over de dikke kleding gedragen werd.
Kies de beschikbare maten in de tabel. De maten vallen ruim uit.
Other customers also bought
- Kopfschützer / hoofdbeschermer
Het gaat hier om een prachtige replica van een hoofdbeschermer, die het gehele hoofd tegen de kou beschermd. Deze werden al in de oorlog in Rusland en de Ardennen zeer vaak gedragen onder de helm.
Ze zijn zo 37,5 cm lang.€ 12,50 - WO2 Duitse M43 pet Bergmütze - groen - katoen
Het gaat hier om een replica Feldgrau model 1943 pet in de kleur feldgrau.
Kies de beschikbare maat uit de tabel.€ 14,95 - M43 pet SS of Panzer - zwart wol
Het gaat hier om een replica WO2 Duitse SS of Panzer m43 pet.
De prijs is exclusief insignes. SS insignes zijn tegen meerprijs leverbaar.€ 22,50 - Duitse WO2 broodzak groen/khaki 1940 - met draagriem - replica
Dit is een mooie replica broodzak, inclusief draagriem. Hij kan ook zonder draagriem gedragen worden.
De broodzak is vrijwel identiek aan de originele broodzakken.€ 29,95